Meist

Tegevjuht

Andre Sepp

Andre on meie tegevjuht, kes vastutab firma eest ning valib meie ettevõtte üldise suuna. Ta on kohusetundlik, hakkaja ja kaalutlev inimene, mistõttu osutus talle antud roll. Tegevjuhina on ta eesmärk teha meie soovist olla kvaliteetne, roheline ja mõistlikku hinda pakkuv klaasnõude valmistaja reaalsus.

andre.sepp@taasklaas.ee

Tootmisjuht

Lukas Kalev Tammin

Tootmisjuht on Lukas, kes vastutab, et kõik müügile minevad klaasid oleksid kvaliteetsed ja hoolega tehtud. Ta on kohusetundlik ning töökas noormees. Lukase jaoks on tähtis, et kliendid saaksid endale soetada stiilsed ning mugavad jooginõud

lukaskalev.tammin@taasklaas.ee

Turundus- ja müügijuht

Erik Kotkas

Erik on meie turundus- ja müügijuht, kes vastutab ettevõtte tootedisaini ja sotsiaalmeedia eest. Ta on loov ja kohusetundlik inimene, kelle eesmärgiks on tuua meie klientideni keskkonnasõbralikud ja kvaliteetse disainiga klaastooted.

erik.kotkas@taasklaas.ee

Finantsjuht

Oskar Speek

Finantsjuht Oskar vastutab ettevõtte rahaasjade eest, veendudes, et tooted säilitavad taskukohase hinna. Oskar on tähelepanelik ja kohusetundlik noormees, kelle eesmärk on teha keskkonnasõbralike klaasitoodete valmistamine võimalikuks ja tulusaks.

oskar.speek@taasklaas.ee